Друге спростування публікації на веб-сайті 368.media

26 Квітня, 2021
Друге спростування публікації на веб-сайті 368.media

На веб-сайті 368.medіа 01.03.2019р. було розміщено статтю в якій зазначено, що Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» (далі за текстом — ДП “НАРП”) нібито причетний до розкрадань при модернізації літака Іл-76.

 

Керівництво ДП “НАРП” вважає дану статтю такою що не відповідає дійсності, несе недостовірну (фейкову) інформацію у рамках цілеспрямованих інформаційних провокацій та підлягає спростуванню.

 

З “медійного” видання 368.medіа неодноразово поширювались фейкові вкидання про ДП “НАРП” щодо кримінальних справ чи злочинів. Жодне вкидання (фейк) не підтвердився.

 

Коли ДП “НАРП” звертався до цього “медійного” видання щодо спростування завідомо недостовірної інформації, то за жодним контактним телефоном вказаним на сайті не було зв’язку, листи, які надсилались  за поштовими реквізитами такого видання щодо спростування інформації,   повертались в зв’язку з відсутністю адресата. У статтях, що публікувались на сайті 368.medіа, відсутні посилання на авторів текстів, редакторів, статус юридичної особи та на джерело інформації. Все вищевказане ставить під сумнів об’єктивність опублікованих матеріалів та може свідчити про їх замовний характер.

 

Безпосередньо щодо інформації, яку поширило це видання повідомляємо, що командування Повітряних сил Збройних сил України замовляло ремонт та модернізацію літака Іл-76 під вимоги IKAO. ДП “НАРП” провело тендер з виконанням всіх процедур передбачених для електронних площадок на виконання робіт по встановленню системи IKAO. З переможцем – ТОВ “Авіасервіс-Київ”, як субпідрядною організацією, був укладений відповідний договір. Всі роботи, передбачені договором, були виконані та здані військовій прийомці Повітряних сил Збройних сил України. Працездатність системи неодноразово була перевірена при контрольних польотах та прийнята військовими.

Враховуючи, що підприємству не відомо жодної інформації щодо юридичного статусу, місцезнаходження, відсутності будь-яких зв’язків з керівництвом або адміністрацією сайту, ДП “НАРП” готує відповідні матеріали до правоохоронних органів за фактом систематичного розповсюдження недостовірних даних, які підривають авторитет підприємства оборонної галузі.