Послуги ЦЗЛ ДП НАРП

ДП “НАРП» має можливість виконання робіт з вимірювання та повірки засобів вимірювання та контрольно-повірочної апаратури. Всі роботи виконуються в центральній заводській лабораторії (ЦЗЛ), яка включає в себе хімічну лабораторію і лабораторію з перевірки технічного стану приладів та вимірювальної техніки, повірки контрольно-перевірочної апаратури.

ЦЗЛ ДП «НАРП» атестована у відповідності з діючими нормами, у результаті чого були отримано Свідоцтво про атестацію вимірювальної лабораторії ((№ РН-0088/2015 от 02.09.2015 г.).

ЦЗЛ ДП «НАРП» виконує:

  1. Вимірювання на відповідність ГОСТу і нормам якості лаків, емалей, герметиків, грунтів, розчинників, гумових сумішей для гумотехнічних виробів авіаційної техніки, сталі і сплавів, болтів, шурупів і шпильок, розчинників гальванічних ванн та інше.
  2. Виконання аналізів масел (авіаційних, антифрикційних та ін), дизельного палива, палива для реактивних двигунів (ТС-1).
  3. Проведення калібрування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), а саме:
  • ЗВТ геометричних величин (штангельциркулі, мікрометри, углометри, інше);
  • ЗВТ механічних величин (динамометри, ваги);- ЗВТ тиску, вакуумні прилади, еклектичних і магнітних величин (манометри, амперметри, вольтметри, мегаомметри, інше);
  • ЗВТ радіотехнічних і радіоелектронних величин (осцилографи, генератори, лічильники, калібратори, інше).

Якість виконуваних ДП «НАРП» підтверджується Сертифікатом № UA228094/1 от 27.04.2018г. виданий Бюро «VERITAS» на відповідність вимогам міжнародних стандартів версії ISO 9001:2015.