Ремонт допоміжних силових установок (ДСУ)

ДП «НАРП» виконує:

  1. Капітальний ремонт допоміжних силових установок (ДСУ) ТА-6А (А1, 6Б) які використовуються на літаках Іл-62, Іл-78, Іл-76 і його модифікаціях, Ту-134, Ту-154, Іл-20, Іл-22, Ан-22. При капітальному ремонті виконується повне розбирання двигуна для визначення технічного стану деталей і складальних одиниць, виконання доробок та ремонту, заміни деталей і складальних одиниць, що прийшли в непридатність. Деталі й складальні одиниці визнані не допрацювали, підлягають модернізації та доопрацювання у зв’язку з конструктивними змінами згідно ремонтної документації та ремонтних бюлетенів, випущених для підвищення надійності роботи двигунів.
  2. Капітальний ремонт турбогенераторної установки ТГ-16М використовуються на літаках Ан-24 і Ан-32.
  3. Капітальний ремонт допоміжної силової установки АІ-8 використовується на літаках Бе-12, Ан-8, Ан-10 та вертольотах Мі-8, Мі-26.
  4. Роботи з продовження призначеного терміну служби ДСУ РУ-19А-300.

В даний момент ДП «НАРП» освоює капітальний ремонт допоміжних силових установок ТА-6В, ТА-8В використовуваних на літаках Як-42.

Випробування ДСУ виконується на базі підприємства власними стендами, який атестовані у відповідності з діючими стандартами і нормами України.