Ремонт двигунів Д-30КП (КП-2)

ДП “НАРП» виконує роботи з ремонту авіаційних двигунів Д-30КП, Д-30КП-2:

  1.   Середній ремонт двигунів з виконанням доопрацювань за бюлетенями промисловості та продовження ресурсів і календарних термінів служби двигунів. Роботи з ремонту двигунів виконуються при авторське супроводі розробника ВАТ «Авиадвигатель». У процесі середнього ремонту виконуються необхідні модернізаційні заходи з метою збільшення надійності вузлів і систем двигуна, збільшення ресурсних показників. Навісним агрегатам паливної автоматики, агрегатам системи мастила і суфлювання, електроустаткування – виконується ремонт з заміною одноресурсних деталей, перевіркою параметрів на стендовій обладнанні. Паспортованим агрегатам виконується аналіз ресурсних показників агрегатів, залишків міжремонтного і призначеного ресурсів і календарних термінів служби.
  2. Розширений середній ремонт двигунів Д-30КП, Д-30КП2 з продовженням терміну служби 1000 год / 3 роки і заміною деталей.
  3.   Роботи з продовження ресурсних показників двигунів на черговий етап напрацювання 330 годин або на етап 1 рік у межах призначеного ресурсу.
  4. Локальний ремонт двигунів – відновлювальні роботи в межах чинного ресурсу з метою відновлення працездатності двигуна для забезпечення доопрацювання міжремонтного ресурсу. Локальний ремонт складається з: діагностики двигуна перед розбиранням, розбирання, дефектації, ремонту (при необхідності заміни забракованих вузлів і деталей), заміни одноресурсних деталей, виконання неруйнівних методів контролю, випробування двигуна,  зняття стендових характеристик, внутрішньої і зовнішньої консервації, пакування і відправлення двигуна .
  5. Випробування двигунів власним стендом, який атестований у відповідності з діючими стандартами і нормами України.
  6. Виготовлення гумотехнічних виробів і деталей обов’язкової заміни різних видів для ремонтних комплектів двигунів і агрегатів.

Якість виконуваних ремонтних робіт на двигунах даного типу підтверджено Сертифікатом відповідності організації технічного обслуговування PART-145 № UA.145.0047 від 08.10.2012г. виданий Державною авіаційною службою України, а також Сертифікатом № UA227144 від 11.03.2013г. виданий Бюро «VERITAS» на відповідність вимогам міжнародних стандартів версії ISO 9001:2008.