Ремонт літаків Су-24 (М, МР)

ДП “НАРП” є єдиним в Україні ремонтним підприємством, що виконує середній ремонт літаків Су-24 всіх модифікацій. Ремонт даної техніки освоєний підприємством у 1993 році. За 10 років ДП “НАРП” було відремонтовано близько 40 літаків для ВПС України.

    Підприємство виконує наступні види робіт:

  1.   Проведення ремонтно-відновлювальних робіт в обсязі середнього ремонту відповідно до діючої документації і з встановленням міжремонтних ресурсних показників у межах призначених. Ремонту підлягає планер, його системи та обладнання. На літаках Су-24 виконуються всі необхідні бюлетені виходячи з серії та номера літака.
  2. Контрольно – відновлювальні роботи (КОВР) літаків типу Су-24, які включають діагностування систем, аналіз технічного стану планера і устаткування літаків з подальшим переведенням на експлуатацію за технічним станом.
  3.   Модернізація літака Су-24М в результаті якої підвищується його боєздатність, бойова живучість, бойова мобільність, скорочуються витрати на утримання авіаційних комплексів.
  4.   Капітальний та поточний ремонт агрегатів і обладнання літаків типу Су-24 усіх модифікацій.
  5. Усунення корозії планера літаків типу Су-24, нанесення захисних покриттів, підфарбовування, повне фарбування літака авіаційними і поліуретановими фарбами за індивідуальним проектом Замовника.
  6. Ремонт та заміна скління літаків типу Су-24.

ДП “НАРП» має можливість виконувати різні види ремонтних робіт на аеродромі базування Замовника.

Якість виконуваних ремонтних робіт на літаках даного типу підтверджено, Сертифікатом № 07.2.4.11 від 06.04.11 року виданими Концерном «Авіавоєнремонт» на відповідність вимогам МО України до авіаційних ремонтним підприємствам на надання послуг, ремонту, модернізацію, доробки, технічного обслуговування, продовження призначених показників авіаційної техніки, а також Серіфікатом № UA227144 від 11.03.2013г. виданий Бюро «VERITAS» на відповідність вимогам міжнародних стандартів версії ISO 9001:2008.