Щодо спростування недостовірної інформації.

26 Квітня, 2021
Щодо спростування недостовірної інформації.

На веб-сайті 368.media опубліковано статтю “Николаевский авиаремонтный завод потратил полмиллиона гривен на вожатых собак без животных”.

У зазначеній статті вказано, що нібито, мовою оригіналу При полном отсутствии на ГП «Николаевском авиаремонтном заводе «НАРП», служебных охранных собак, там числятся двое так называемых «вожатых служебных собак». Об этом редакция 368.media узнала из результатов аудита предприятия за 2017-2019 годы”.

Проте, вказана інформація є такою, яка не відображає дійсні результати державного аудиту.

В період, коли в Україні загострилась політична та економічна ситуація з Росією, почались військові дії з російськими найманцями на Донбасі, гостро стали питання посилення безпеки підприємств в Україні, у тому числі на ДП “НАРП.”

На електронну адресу ДП “НАРП” двічі надходили повідомлення про мінування об’єктів підприємства. Зупинявся виробничий процес, евакуювались робітники, зривався графік ремонту авіаційної техніки.

Службою безпеки підприємства були прийняті відповідні заходи щодо посилення безпеки заводу.

Як вимушений захід виникла необхідність посилити охорону території ДП “НАРП” собаками, розташувати їх на окремих ділянках, прилеглих до зовнішньої огорожі де був ризик проникнення сторонніх осіб на територію підприємства.

Були запрошені та оформлені на роботу фахівці, які мали достатній досвід роботи зі службовими собаками. Один фахівець за освітою ветеринар.

Фахівці привели собак, провели з ними відповідну роботу та чотири поста охорони були посилені собаками. Прийняті заходи сприятливо вплинули на забезпечення безпеки підприємства, посилення заходів охорони заводу.

Слід вказати, що це не перший випадок, коли редакцією веб-сайту “368.media” публікується недостовірна інформація, щодо причетності ДП “НАРП” до різних схем та кримінальних справ, що негативно впливає на авторитет та ділову репутацію підприємства.

Зазначені обставини у сукупності можуть свідчити про фейковість видання 368.media та недостовірність викладеної ним інформації, розміщення якої має очевидну мету – дискредитувати ділову репутацію підприємства, яке згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 83 від 04 березня 2015р. віднесено до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.