29 Гру

Повідомляємо, що 28.12.2021 року розпочато процедуру припинення Державного підприємства “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” шляхом реорганізації. Вказані відомості внесені в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Вимоги кредиторів розглядаються до 28.02.2022 року включно.

19 Жов

13 жовтня, напередодні Дня захисників і захисниць України наказом директора ДП «НАРП» було відзначено та заохочено премією учасників АТО, які працюють на підприємстві.

В урочистій обстановці заступник директора підприємства Дробахін В.Ю. вручив всім учасникам АТО грамоти та премії за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в Україні, пропаганду патріотизму, зміцнення державності, високий професіоналізм та взірцевість у виконанні службових обов’язків. Слова вдячності та побажання здоров’я і миру висловив учасникам зібрання голова ради ветеранів заводу Горбань В.О. В свою чергу бійці АТО від чистого серця подякували адміністрації заводу та трудовому колективу за турботу та підтримку і запевнили в подальшому бути в передових лавах захисників України.

19 Жов

З метою патріотичного виховання молоді, любові до своєї держави в межах проведення Дня відкритих дверей напередодні Дня захисника України 13.10.2021 року державне підприємство “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” відвідали юні спортсмени Баштанської ДЮСШ.  Під час екскурсії вони були ознайомлені з історією літакобудування, відвідали ангар, побачили, як в дійсності відбувається ремонт літаків. В завершенні зустрічі діти поспілкувалися з учасниками АТО, які на даний час працюють на ДП «НАРП», їм було продемонстровано історичні експозиції розвитку заводу та презентовано пам’ятки про підприємство.

Свої побажання колективу ДП “НАРП” та позитивні емоції юні Баштанські відвідувачі висловили керівництву підприємства та зробили запис у Книзі відгуків.

07 Жов

Указом Президента України від 23.08.2021 №406/2021 за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України заступника  начальника цеху №3 ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» Черватюка Олександра Павловича нагороджено медаллю «ЗА ПРАЦЮ ТА ЗВИТЯГУ».

На засіданні керівного складу 06 жовтня директор підприємства Кирницький В.П. в урочистій обстановці вручив Олександру Павловичу державну нагороду та висловив щирі побажання і слова вдячності за самовіддану працю.

Черватюк Олександр Павлович на заводі пройшов шлях від рядового робітника до заступника керівника підрозділу – начальника дільниці. Він досконало знає всі процеси електрохімічної обробки деталей та гальванічного покриття. За його особистою участю та з урахуванням умов виробництва на дільниці впроваджено процес хромування складних деталей авіаційної техніки, неруйнівні методи контролю деталей двигунів  та літальних апаратів, освоєно близько 28 видів гальванічних покриттів. Він активно приймає участь у раціоналізаторській та винахідницькій роботі. Набутий досвід та навички передає підлеглим підрозділу, допомагає молодим працівникам в освоєнні спеціальності. Крім всього Олександр Павлович активно займається громадською роботою, являється заступником голови ради ветеранів заводу.

Трудовий колектив, ветерани ДП «НАРП» від щирого серця вітають Черватюка Олександра Павловича з отриманням державної нагороди та бажають здоров’я, миру і добра.

У нас є ким пишатися!

Нехай віра у майбутнє додасть Вам сили й наснаги для плідної праці на благо процвітання нашого підприємства!

23 Вер
Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Рада національної безпеки і оборони України про збільшення оборонного бюджету–2022. Відповідний указ глава держави підписав 20 вересня.
Обсяг фінансування сектору безпеки і оборони має становити 319,4 млрд грн – на рівні 5,95% ВВП. Для порівняння, у 2021 році це було 5,93% ВВП.
Переконаний, що у часи, коли країна змушена зі зброєю відстоювати власні кордони, підтримка сил безпеки та оборони має лишатися ключовим пріоритетом.
Команда Укроборонпрому, зі свого боку, вкотре наголошує: наші підприємства, за потреби, готові виготовляти вдвічі більше озброєння та військової техніки на замовлення держави.
Разом ми робимо Україну сильною!
Написав Юрій Гусев на своїй сторінці у Facebook. https://www.facebook.com/Husyev/posts/898612147751456
06 Вер

Під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до США міністр оборони України і міністр оборони США підписали Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США.

Цей документ є результатом фундаментального поглиблення співпраці між обома країнами за науково-технічним та військово-технічним напрямами.

Угода дасть змогу досягти таких важливих результатів:
• надання правових основ для укладання контрактів з реалізації спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт в оборонній сфері;
• створення умов для впровадження передових оборонних технологій, започаткування проєктів у сфері модернізації озброєння та військової техніки із залученням інвестицій американської сторони;
• реалізація заходів з проведення тестувань озброєння і військової техніки з використанням обладнання та технологій, відсутніх в Україні;
• залучення українських науково-дослідних установ до виконання проєктів американської сторони, просування продукції та послуг обох держав на ринках третіх країн з урахуванням стандартів країн – членів НАТО;
• використання новітнього обладнання, відсутнього в Україні, для проведення науково-дослідних робіт, перевірки результатів та оцінки їх ефективності.
У підсумку угода дасть змогу Україні спільно з США працювати над подальшим розвитком озброєння та військової техніки із залученням американських інвестицій. На практиці це буде здійснюватись шляхом реалізації спільних проєктів, у результаті чого будуть створюватись нові або удосконалюватися наявні зразки озброєння і техніки, що підвищить здатність української армії протистояти агресору.

Раніше розглядалася можливість отримання Україною статусу основного союзника США поза НАТО, але зазначена угода передбачає значно змістовнішу і сильнішу взаємодію.
У чому полягають переваги від укладення угоди порівняно з отриманням статусу основного союзника США поза межами НАТО – дивіться у порівняльній таблиці.

Публікація для соціальних мереж

🇺🇦🇺🇸Україна і Сполучені Штати Америки спільно розроблятимуть озброєння і військову техніку

Під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до США міністр оборони України і міністр оборони США підписали Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США.

Цей документ є результатом фундаментального поглиблення співпраці між обома країнами за науково-технічним та військово-технічним напрямами.

Угода дасть змогу досягти таких важливих результатів:
✅надання правових основ для укладання контрактів з реалізації спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт в оборонній сфері;
✅створення умов для впровадження передових оборонних технологій, започаткування проєктів у сфері модернізації озброєння та військової техніки із залученням інвестицій американської сторони;
✅реалізація заходів з проведення тестувань озброєння і військової техніки з використанням обладнання та технологій, відсутніх в Україні;
✅залучення українських науково-дослідних установ до виконання проєктів американської сторони, просування продукції та послуг обох держав на ринках третіх країн з урахуванням стандартів країн – членів НАТО;
✅використання новітнього обладнання, відсутнього в Україні, для проведення науково-дослідних робіт, перевірки результатів та оцінки їх ефективності.

На практиці це буде здійснюватися шляхом реалізації спільних проєктів, у результаті чого будуть створюватись нові або удосконалюватись наявні зразки озброєння і техніки, що підвищить здатність української армії протистояти агресору.

Раніше розглядалася можливість отримання Україною статусу основного союзника США поза НАТО, але укладена угода передбачає значно змістовнішу і сильнішу взаємодію.
У чому полягають переваги від укладення угоди порівняно з отриманням статусу основного союзника США поза межами НАТО – дивіться у порівняльній таблиці⬇️

27 Сер

Відповідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови обласної ради від17.08.21р. №145-р «Про нагородження Кузнецова Г.Г. відзнакою Миколаївської обласної ради – « За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня, 25 серпня, на засіданні керівного складу заводу, директор державного підприємства «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» Кирницький В.П. висловив слова вдячності та вручив відзнаку Кузнецову Георгію Георгійовичу.

Під керівництвом головного конструктора заводу Кузнецова Георгія Георгійовича, в Україні, а саме в Миколаєві з 1999 по 2002 роки було спроектовано, побудовано та сертифіковано перший надлегкий літальний апарат НАРП-1. 14 вересня 2000 року пілотами М.Ю. Конарєвим та О.С. Нечаєвим було виконано перший випробувальний політ.

Всього за весь час виготовлення НАРП-1 заводом було випущено 22 літаки, отримали практичні навички управління більш як 600 пілотів, 50 із них – представники Судану. Літаки НАПР-1 на протязі 15 років є основним літаком первинного навчання пілотів у Державній льотній академії м. Кропивницький. Велика частка пілотів вже є командирами (капітанами) цивільних повітряних суден багатьох авіакомпаній.

Літаками НАРП-1 кожного року оброблюється сотні тисяч гектарів сільськогосподарських рослин.

Колектив ДП «НАРП» від щирого серця вітає Кузнецова Г.Г. з отриманням відзнаки Миколаївської обласної ради та бажає здоров’я, миру і добра.

Нехай віра у майбутнє додасть Вам сили й наснаги для плідної праці на благо процвітання нашої Держави!

26 Кві

28 березня в Миколаєві відзначали День визволення міста від нацистських загарбників.

Ветерани та працівники ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” свято шанують пам’ять про загиблих в бою за свободу миколаївської землі.

Напередодні 77 річниці визволення міста, миколаївські авіаремонтники разом з працівниками бібліотеки-філіалу №14 провели мітинг, хвилину мовчання та покладання квітів до братської могили на станції Кульбакіно, де в березні 1944 року під час наступу на Миколаїв загинуло 63 бійці 2-го гвардійського механізованого корпусу генерал-майора К.В.Свірідова.

26 Кві

«Реформа “Укроборонпрому” дозволить підприємствам співпрацювати з потужними іноземними компаніями» — гендиректор держконцерну Ю. Гусєв
https://cutt.ly/GkNi8Rr

Реформа ОПК збільшить експорт української зброї
https://cutt.ly/YkNoyTs

Реформа “Укроборонпрому” або нове життя оборонного комплексу
https://cutt.ly/MkNoob6

“Укроборонпром” та “Укрспецекспорт” підписали угоду про співробітництво з “EDGE GROUP”
https://cutt.ly/dkNojoI

Роман Бондар про трансформацію УОП: кінцева мета реформи – створення галузевих холдингів та ліквідація концерну
https://cutt.ly/dk03kxv

Реформа “Укроборонпрому”: чотири червоні лінії майбутнього супероргану
https://cutt.ly/Dk03Tbl