07 Жов

Указом Президента України від 23.08.2021 №406/2021 за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України заступника  начальника цеху №3 ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» Черватюка Олександра Павловича нагороджено медаллю «ЗА ПРАЦЮ ТА ЗВИТЯГУ».

На засіданні керівного складу 06 жовтня директор підприємства Кирницький В.П. в урочистій обстановці вручив Олександру Павловичу державну нагороду та висловив щирі побажання і слова вдячності за самовіддану працю.

Черватюк Олександр Павлович на заводі пройшов шлях від рядового робітника до заступника керівника підрозділу – начальника дільниці. Він досконало знає всі процеси електрохімічної обробки деталей та гальванічного покриття. За його особистою участю та з урахуванням умов виробництва на дільниці впроваджено процес хромування складних деталей авіаційної техніки, неруйнівні методи контролю деталей двигунів  та літальних апаратів, освоєно близько 28 видів гальванічних покриттів. Він активно приймає участь у раціоналізаторській та винахідницькій роботі. Набутий досвід та навички передає підлеглим підрозділу, допомагає молодим працівникам в освоєнні спеціальності. Крім всього Олександр Павлович активно займається громадською роботою, являється заступником голови ради ветеранів заводу.

Трудовий колектив, ветерани ДП «НАРП» від щирого серця вітають Черватюка Олександра Павловича з отриманням державної нагороди та бажають здоров’я, миру і добра.

У нас є ким пишатися!

Нехай віра у майбутнє додасть Вам сили й наснаги для плідної праці на благо процвітання нашого підприємства!

23 Вер
Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Рада національної безпеки і оборони України про збільшення оборонного бюджету–2022. Відповідний указ глава держави підписав 20 вересня.
Обсяг фінансування сектору безпеки і оборони має становити 319,4 млрд грн – на рівні 5,95% ВВП. Для порівняння, у 2021 році це було 5,93% ВВП.
Переконаний, що у часи, коли країна змушена зі зброєю відстоювати власні кордони, підтримка сил безпеки та оборони має лишатися ключовим пріоритетом.
Команда Укроборонпрому, зі свого боку, вкотре наголошує: наші підприємства, за потреби, готові виготовляти вдвічі більше озброєння та військової техніки на замовлення держави.
Разом ми робимо Україну сильною!
Написав Юрій Гусев на своїй сторінці у Facebook. https://www.facebook.com/Husyev/posts/898612147751456
06 Вер

Під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до США міністр оборони України і міністр оборони США підписали Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США.

Цей документ є результатом фундаментального поглиблення співпраці між обома країнами за науково-технічним та військово-технічним напрямами.

Угода дасть змогу досягти таких важливих результатів:
• надання правових основ для укладання контрактів з реалізації спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт в оборонній сфері;
• створення умов для впровадження передових оборонних технологій, започаткування проєктів у сфері модернізації озброєння та військової техніки із залученням інвестицій американської сторони;
• реалізація заходів з проведення тестувань озброєння і військової техніки з використанням обладнання та технологій, відсутніх в Україні;
• залучення українських науково-дослідних установ до виконання проєктів американської сторони, просування продукції та послуг обох держав на ринках третіх країн з урахуванням стандартів країн – членів НАТО;
• використання новітнього обладнання, відсутнього в Україні, для проведення науково-дослідних робіт, перевірки результатів та оцінки їх ефективності.
У підсумку угода дасть змогу Україні спільно з США працювати над подальшим розвитком озброєння та військової техніки із залученням американських інвестицій. На практиці це буде здійснюватись шляхом реалізації спільних проєктів, у результаті чого будуть створюватись нові або удосконалюватися наявні зразки озброєння і техніки, що підвищить здатність української армії протистояти агресору.

Раніше розглядалася можливість отримання Україною статусу основного союзника США поза НАТО, але зазначена угода передбачає значно змістовнішу і сильнішу взаємодію.
У чому полягають переваги від укладення угоди порівняно з отриманням статусу основного союзника США поза межами НАТО – дивіться у порівняльній таблиці.

Публікація для соціальних мереж

🇺🇦🇺🇸Україна і Сполучені Штати Америки спільно розроблятимуть озброєння і військову техніку

Під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до США міністр оборони України і міністр оборони США підписали Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США.

Цей документ є результатом фундаментального поглиблення співпраці між обома країнами за науково-технічним та військово-технічним напрямами.

Угода дасть змогу досягти таких важливих результатів:
✅надання правових основ для укладання контрактів з реалізації спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт в оборонній сфері;
✅створення умов для впровадження передових оборонних технологій, започаткування проєктів у сфері модернізації озброєння та військової техніки із залученням інвестицій американської сторони;
✅реалізація заходів з проведення тестувань озброєння і військової техніки з використанням обладнання та технологій, відсутніх в Україні;
✅залучення українських науково-дослідних установ до виконання проєктів американської сторони, просування продукції та послуг обох держав на ринках третіх країн з урахуванням стандартів країн – членів НАТО;
✅використання новітнього обладнання, відсутнього в Україні, для проведення науково-дослідних робіт, перевірки результатів та оцінки їх ефективності.

На практиці це буде здійснюватися шляхом реалізації спільних проєктів, у результаті чого будуть створюватись нові або удосконалюватись наявні зразки озброєння і техніки, що підвищить здатність української армії протистояти агресору.

Раніше розглядалася можливість отримання Україною статусу основного союзника США поза НАТО, але укладена угода передбачає значно змістовнішу і сильнішу взаємодію.
У чому полягають переваги від укладення угоди порівняно з отриманням статусу основного союзника США поза межами НАТО – дивіться у порівняльній таблиці⬇️

27 Сер

Відповідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови обласної ради від17.08.21р. №145-р «Про нагородження Кузнецова Г.Г. відзнакою Миколаївської обласної ради – « За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня, 25 серпня, на засіданні керівного складу заводу, директор державного підприємства «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» Кирницький В.П. висловив слова вдячності та вручив відзнаку Кузнецову Георгію Георгійовичу.

Під керівництвом головного конструктора заводу Кузнецова Георгія Георгійовича, в Україні, а саме в Миколаєві з 1999 по 2002 роки було спроектовано, побудовано та сертифіковано перший надлегкий літальний апарат НАРП-1. 14 вересня 2000 року пілотами М.Ю. Конарєвим та О.С. Нечаєвим було виконано перший випробувальний політ.

Всього за весь час виготовлення НАРП-1 заводом було випущено 22 літаки, отримали практичні навички управління більш як 600 пілотів, 50 із них – представники Судану. Літаки НАПР-1 на протязі 15 років є основним літаком первинного навчання пілотів у Державній льотній академії м. Кропивницький. Велика частка пілотів вже є командирами (капітанами) цивільних повітряних суден багатьох авіакомпаній.

Літаками НАРП-1 кожного року оброблюється сотні тисяч гектарів сільськогосподарських рослин.

Колектив ДП «НАРП» від щирого серця вітає Кузнецова Г.Г. з отриманням відзнаки Миколаївської обласної ради та бажає здоров’я, миру і добра.

Нехай віра у майбутнє додасть Вам сили й наснаги для плідної праці на благо процвітання нашої Держави!

26 Кві

28 березня в Миколаєві відзначали День визволення міста від нацистських загарбників.

Ветерани та працівники ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП” свято шанують пам’ять про загиблих в бою за свободу миколаївської землі.

Напередодні 77 річниці визволення міста, миколаївські авіаремонтники разом з працівниками бібліотеки-філіалу №14 провели мітинг, хвилину мовчання та покладання квітів до братської могили на станції Кульбакіно, де в березні 1944 року під час наступу на Миколаїв загинуло 63 бійці 2-го гвардійського механізованого корпусу генерал-майора К.В.Свірідова.

26 Кві

«Реформа “Укроборонпрому” дозволить підприємствам співпрацювати з потужними іноземними компаніями» — гендиректор держконцерну Ю. Гусєв
https://cutt.ly/GkNi8Rr

Реформа ОПК збільшить експорт української зброї
https://cutt.ly/YkNoyTs

Реформа “Укроборонпрому” або нове життя оборонного комплексу
https://cutt.ly/MkNoob6

“Укроборонпром” та “Укрспецекспорт” підписали угоду про співробітництво з “EDGE GROUP”
https://cutt.ly/dkNojoI

Роман Бондар про трансформацію УОП: кінцева мета реформи – створення галузевих холдингів та ліквідація концерну
https://cutt.ly/dk03kxv

Реформа “Укроборонпрому”: чотири червоні лінії майбутнього супероргану
https://cutt.ly/Dk03Tbl

26 Кві

На веб-сайті 368.media опубліковано статтю “Николаевский авиаремонтный завод потратил полмиллиона гривен на вожатых собак без животных”.

У зазначеній статті вказано, що нібито, мовою оригіналу При полном отсутствии на ГП «Николаевском авиаремонтном заводе «НАРП», служебных охранных собак, там числятся двое так называемых «вожатых служебных собак». Об этом редакция 368.media узнала из результатов аудита предприятия за 2017-2019 годы”.

Проте, вказана інформація є такою, яка не відображає дійсні результати державного аудиту.

В період, коли в Україні загострилась політична та економічна ситуація з Росією, почались військові дії з російськими найманцями на Донбасі, гостро стали питання посилення безпеки підприємств в Україні, у тому числі на ДП “НАРП.”

На електронну адресу ДП “НАРП” двічі надходили повідомлення про мінування об’єктів підприємства. Зупинявся виробничий процес, евакуювались робітники, зривався графік ремонту авіаційної техніки.

Службою безпеки підприємства були прийняті відповідні заходи щодо посилення безпеки заводу.

Як вимушений захід виникла необхідність посилити охорону території ДП “НАРП” собаками, розташувати їх на окремих ділянках, прилеглих до зовнішньої огорожі де був ризик проникнення сторонніх осіб на територію підприємства.

Були запрошені та оформлені на роботу фахівці, які мали достатній досвід роботи зі службовими собаками. Один фахівець за освітою ветеринар.

Фахівці привели собак, провели з ними відповідну роботу та чотири поста охорони були посилені собаками. Прийняті заходи сприятливо вплинули на забезпечення безпеки підприємства, посилення заходів охорони заводу.

Слід вказати, що це не перший випадок, коли редакцією веб-сайту “368.media” публікується недостовірна інформація, щодо причетності ДП “НАРП” до різних схем та кримінальних справ, що негативно впливає на авторитет та ділову репутацію підприємства.

Зазначені обставини у сукупності можуть свідчити про фейковість видання 368.media та недостовірність викладеної ним інформації, розміщення якої має очевидну мету – дискредитувати ділову репутацію підприємства, яке згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 83 від 04 березня 2015р. віднесено до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

26 Кві

На веб-сайті 368.media опубліковано статтю “Николаевский авиаремонтный завод потратил миллионы гривен на ненужные запчасти”.

У зазначеній статті вказано, що нібито, мовою оригіналу “на николаевском авиаремонтном заводе «НАРП», входящем в структуру «Укроборонпрома», растратили почти 3,5 млн гривен на запчасти, которые не используются. Об этом редакция 368.media узнала из результатов аудита предприятия за 2017-2019 годы ”.

Проте, вказана інформація є вирваною з контексту звіту аудиту, внаслідок чого така інформація є викривленою, спотвореною та такою, яка не відображає дійсні результати державного аудиту.

Так, на ДП «НАРП» проведено державний аудит за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 року, за наслідками якого державні аудитори дійшли висновку, що

«за результатами оцінки ефективності управління, проведеною за сукупністю коефіцієнтів, які характеризують прибутковість та рентабельність діяльності ДП «НАРП», а також виконання фінансового плану за 2017 та 2019 роки ДП «НАРП» має високій рівень, за 2018 рік – середній.

Аналіз показників фінансово-господарської діяльності засвідчив, що в досліджуваному періоді Підприємство є стабільно прибутковим. Зростання обсягу сукупних доходів у 2019 році випереджувальними темпами у порівнянні зі зростанням витрат, надало можливість отримати прибутку на 17 047 тис. грн більше ніж за 2018 рік.

Аналіз економічних показників діяльності Підприємства відносно показників фінансового плану за 2017, 2018, 2019 роки засвідчив виконання плану за сукупними доходами, валовим та чистим прибутком.»

Що стосується інформації про наявність запчастин, які не використовуються на дату закінчення державного аудиту, ДП НАРП повідомляє, що процес закупівлі є регулярним, специфіка запчастин є стандартною для проведення ремонтних робіт, запаси є на сьогодні високоліквідними, а їх закупівлю здійснено для ремонту літаків, та вони підлягають використанню у виробничій діяльності в майбутньому.

Крім того, згідно Методики аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств державного сектору економіки, затвердженої наказом Міністерства фінансів України 14.02.2006 № 170 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27 березня 2006 р. за № 332/12206, одним з ключових критеріїв фінансово-господарської діяльності підприємств державного сектору економіки є ефективність управління такими підприємствами.

Вказана Методика розділяє три рівні ефективності управління підприємствами: високий, середній, незадовільний.

Як цитувалось вище, за наслідками державного аудиту, у 2017 та 2019 роках ДП “НАРП” мав високий рівень ефективності управління, а в 2018 — середній, що підтверджує, що ДП “НАРП” є прибутковим та ефективно діючим підприємством.

Крім того, слід вказати, що це не перший випадок, коли редакцією веб-сайту “368.media” публікується недостовірна інформація, щодо причетності ДП “НАРП” до різних схем та кримінальних справ, що негативно впливає на авторитет та ділову репутацію підприємства.

Попередній раз, з метою спростування опублікованої інформації, ДП “НАРП” у письмовій формі зверталось до редакції веб-сайту “368.media”, направивши лист за адресою, яка зазначена на сайті, а саме: 65012,м. Одеса, вул. Затишна, 13, офіс 33 та на електронну адресу. Проте, рекомендований лист було повернуто з відміткою “фирма выбыла”, а отримання електронного листа не було підтверджено. Станом на сьогодні вищевказана контактна адреса сайту 368.media взагалі змінена.

Номери телефонів, які зазначені в контактах сайту, а саме: +380997830368, +380977830368, постійно перебувають у відключеному стані.

На сайті також присутня інформація, згідно якої, мовою оригіналу “мы не можем раскрывать ни наши источники, ни персоналии авторов”, тобто інформація, яка викладається на вказаному сайті має невідоме походження та невідомого автора.

Зазначені обставини у сукупності можуть свідчити про фейковість видання 368.media та недостовірність викладеної ним інформації, розміщення якої має очевидну мету — дискредитувати ділову репутацію підприємства, яке згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 83 від 04 березня 2015р. віднесено до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Керівництво ДП “НАРП” пропонує редакції сайту 368.media вийти на контакт для отримання повної достовірної інформації та плідного співробітництва.