Відновлений на ДП «НАРП» літак Військово-повітряних сил Пакистану відправився додому.

7 Лютого, 2022
Відновлений на ДП «НАРП» літак Військово-повітряних сил Пакистану відправився додому.

Фахівці Державного підприємства «Миколаївський авіаремонтний завод» НАРП, що входить до складу ДК «Укроборонпром», завершили капітальний ремонт та модернізацію літака-паливозаправника Іл-78 ВПС Пакистану. Іл-78 (за кодифікацією НАТО – Midas) призначений для дозаправки у повітрі військових літаків. Також може використовуватися як військово-транспортний літак.

27.01.2022 року відновлений та модернізований літак був переданий екіпажу ВПС Пакистану і відправлений до місця базування.

Зі свого боку представники пакистанської сторони під час вильоту виразили слова щирої вдячності директору ДП «НАРП» Кирницькому В.П. та трудовому колективу, дали високу оцінку всім працівникам заводу за відремонтований літак, висловили бажання на подальшу співпрацю з миколаївськими авіаремонтниками.

В ДК «Укрспецекспорт» назвали цю подію важливим етапом співпраці з пакистанськими партнерами. «Успішне виконання цього контракту є ще одним підтвердженням високого рівня взаємодії між Україною та Пакистаном у сфері військово-технічної співпраці. Завершуючи його, ми не ставимо крапку, адже попереду в нас ще багато спільних проєктів. І не лише в авіаційній галузі», – відзначив заступник Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Артур Максімов.