Нагородження з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України.

27 Серпня, 2021
Нагородження з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України.

Відповідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови обласної ради від17.08.21р. №145-р «Про нагородження Кузнецова Г.Г. відзнакою Миколаївської обласної ради – « За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня, 25 серпня, на засіданні керівного складу заводу, директор державного підприємства «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» Кирницький В.П. висловив слова вдячності та вручив відзнаку Кузнецову Георгію Георгійовичу.

Під керівництвом головного конструктора заводу Кузнецова Георгія Георгійовича, в Україні, а саме в Миколаєві з 1999 по 2002 роки було спроектовано, побудовано та сертифіковано перший надлегкий літальний апарат НАРП-1. 14 вересня 2000 року пілотами М.Ю. Конарєвим та О.С. Нечаєвим було виконано перший випробувальний політ.

Всього за весь час виготовлення НАРП-1 заводом було випущено 22 літаки, отримали практичні навички управління більш як 600 пілотів, 50 із них – представники Судану. Літаки НАПР-1 на протязі 15 років є основним літаком первинного навчання пілотів у Державній льотній академії м. Кропивницький. Велика частка пілотів вже є командирами (капітанами) цивільних повітряних суден багатьох авіакомпаній.

Літаками НАРП-1 кожного року оброблюється сотні тисяч гектарів сільськогосподарських рослин.

Колектив ДП «НАРП» від щирого серця вітає Кузнецова Г.Г. з отриманням відзнаки Миколаївської обласної ради та бажає здоров’я, миру і добра.

Нехай віра у майбутнє додасть Вам сили й наснаги для плідної праці на благо процвітання нашої Держави!