Вручення державної нагороди

7 Жовтня, 2021
Вручення державної нагороди

Указом Президента України від 23.08.2021 №406/2021 за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України заступника  начальника цеху №3 ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» Черватюка Олександра Павловича нагороджено медаллю «ЗА ПРАЦЮ ТА ЗВИТЯГУ».

На засіданні керівного складу 06 жовтня директор підприємства Кирницький В.П. в урочистій обстановці вручив Олександру Павловичу державну нагороду та висловив щирі побажання і слова вдячності за самовіддану працю.

Черватюк Олександр Павлович на заводі пройшов шлях від рядового робітника до заступника керівника підрозділу – начальника дільниці. Він досконало знає всі процеси електрохімічної обробки деталей та гальванічного покриття. За його особистою участю та з урахуванням умов виробництва на дільниці впроваджено процес хромування складних деталей авіаційної техніки, неруйнівні методи контролю деталей двигунів  та літальних апаратів, освоєно близько 28 видів гальванічних покриттів. Він активно приймає участь у раціоналізаторській та винахідницькій роботі. Набутий досвід та навички передає підлеглим підрозділу, допомагає молодим працівникам в освоєнні спеціальності. Крім всього Олександр Павлович активно займається громадською роботою, являється заступником голови ради ветеранів заводу.

Трудовий колектив, ветерани ДП «НАРП» від щирого серця вітають Черватюка Олександра Павловича з отриманням державної нагороди та бажають здоров’я, миру і добра.

У нас є ким пишатися!

Нехай віра у майбутнє додасть Вам сили й наснаги для плідної праці на благо процвітання нашого підприємства!